KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14545365
nr 1454 5365
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Signerad, daterad 64, kvinna i hatt, 41x301, yttermått inklusive ram: 64x51, akvarell
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:15:54
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)